آدرس: تهران، تجریش، خیابان باهنر (ابتدای دزاشیب)

۰۲۱-22703006

درباره ما

گروه ساختمانی آریا پارس از ابتدای دهه ۷۰ فعالیت خود را در شرق استان تهران آغاز نمود که با بیش از ۳ دهه سابقه درخشان در عرصه عمران و سازندگی با برخورداری از پشتوانه و تجارب علمی و اجرایی خود و بهره گیری از مدیران و متخصصین مجرب با تکیه بر توان، تخصص و اعتبار همکاران خود، موفق به کسب اعتبار شده است و اکنون نام این شرکت اعتماد و کیفیت را در اذهان متبادر می سازد.
لذا این مجموعه مسئولیت حفظ چنین نام و اعتباری را امروزه، بیش از پیش بر شانه های خود احساس می نماید.

اعتماد متقابل و طولانی مدت، به عنوان پایه های اصلی نگرش ما در ارتباط فی مابین این مجموعه و ذینفعان چنان اهمیتی را در فرهنگ ما دارد که اقبال مستمر کارفرمایان و پیمانکاران، حفظ تماس مداوم با آنها و تأمین کنندگان کالا از نتایج آن می باشد. ضمناً هدف ما ایجاد محیطی است که در آن همواره تمامی دست اندرکاران و ذینفعان پروژه ها از موفقیت اجرای پروژه ها احساس مباهات و رضایتمندی نمایند.

تعهد ما به ارزشهای بنیادین مانند کیفیت، ایمنی و محیط زیست، زیربنای استراتژی های پیشرفت ما را تشکیل می دهد و سوابق ما در اجرای پروژه های موفق در صنعت ساختمان نشانگر این موضوع می باشد.
همچنین باور داریم که با تمرکز بر اصول مهم مذکور ، همچنان در صنعت ساختمان مطرح و پیشرو باقی خواهیم ماند و آماده ایم تا همچون گذشته در برآورده ساختن انتظارات و نیاز متقاضیان ساخت و نوسازی املاک قدیمی ، تعهد خود را به عالی ترین درجه ایفا نمائیم.

خدمات از پیش ساخته شده

قرارداد عمومی

خدمات ساختمانی

مدیریت ساخت و ساز

شراکت در بازسازی ساختمان

مدل سازی ساختمان

طراحی ساختمان

تضمین کیفیت

مهندسان حرفه ای